Farmasi Üye Ol Para Kazan

Farmasi kozmetik sektörünün parlayan isimlerinden biri olarak son günlerde adını sıkça duyduğumuz kozmetik temizlik ve daha birçok alanda faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Hızlı yükselişi ile şirketin yeni bir şirket olduğunu düşünsek de aslında 1950 yılından beri faaliyet gösteren bir ilaç ve kozmetik firmasıdır. 2000 adet den daha fazla kozmetik ürün çeşidi ile Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan şirket aktif bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Network pazarlama sistemi ile büyüyen ve genişleyen şirkette alışveriş yaparken para kazanmanız ve ürünleri sattıkça şirket içerisinde statünüzün yükselmesi gerçekleşir.

Farmasi üye ol sonrasında kazanmaya ve kazandırmaya yönelik çalışma şekli ile oldukça tercih edilen bir şirket olmuştur.

Farmasi’ye nasıl üye olunur?

Şirkete üye olmak ve kazanmaya başlamak da oldukça kolay. Şirkete üye olmak için kendi internet sitesi üzerinden( www.farmasiuyeligi.net)  başvuru yapabilir ya da bir temsilci aracılığı ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Özellikle ek gelir elde etmek isteyenlerin ve ev hanımlarının ve hatta şirket üzerinde kariyer yapmak isteyenlerin önüne oldukça kazançlı teklifler sunulmaktadır.

Farmasi ‘ye üye olarak nasıl para kazanırız üye olmanın avantajları nelerdir ya da şirket neden bize para kazandırıyor gibi soruların yanıtlarını ise şu şekilde verebiliriz. Network pazarlama sisteminde ürünün üreticisi ve üyeler bulunmaktadır. Üretici ürünü üretir ve dağıtımın sağlar reklam ve tanıtım işlerini ise üyeler  (temsilci ve danışman girişimci olarak da adlandırılır) sağlamaktadır. Şirketin yüklü miktarda reklam masrafından tasarruf etmesi hem ürünlerin daha uygun fiyatlara temin ve satışını sağlar hem de üyelerine kazanç kapısı oluşturur. Eğer kendi ekibinizi kurup hiyerarşik modelde şirkete üye kazandırırsanız da gelirinizi arttırıp ve daha büyük kazançlar elde edersiniz.

Farmasi Kazanç Modelleri

Farmasi şirketinin satış ve kazanç sistemi kullandığı network marketing sisteminden gelmektedir. Peki, sistemin işleyişi nasıl olmaktadır? Üye modelinin detaylarını inceleyelim:

Doğrudan satış yani network pazarlama sistemini yukarıdaki görselle açıklamak oldukça açık ve anlaşılır olacak. Görselde görülen kırmızı birey ürünün üreticisi yani Farmasi şirketidir. Bağlantıda olduğu temsilen üç kişi de firmaya üye olan bireyler yani temsilcilerdir temsilcilerin bağlantıları ise müşterilerledir. Bir halka şeklinde ilerleyen bu sistemde aracı sayısı az, ürüne doğrudan ulaşma imkânı fazladır. Şirkete üye olduğunuzda size aylık katalog gönderimi ve talebe bağlı olarak deneme boy ürünlerin gönderimi sağlanır. Katalog ile birlikte temsilcilere ürünlerin alış fiyatları ve satış fiyatlarını içeren bir tablo da gönderilir. Farmasi temsilcileri ürünlerini %30 ile  % 40 arasında bir kar oranı ile satışa sunarlar. ( şirket tarafından temsilciye sağlanan yüksek gelir imkânı burada başlar)  Bu tabloda reklam masraflarından edilen tasarruf miktarı üreticiden direk satış işlemi gerçekleştiren temsilciye aktarılır böylece para kazanmış olursunuz.

Neden Farmasi Ürünleri

Farmasi şirketinin kurucusu olan Dr. Cevdet Tuna kozmetik ve ilaç sektörünün öncü isimlerindendir. Ürünler üretim aşamasından başlayarak paketlenme aşamasına kadar uzman bir doktor tarafından kontrol edilmektedir. 68 yıllık tecrübenin sonucu olarak meydana gelen ürünlerin gerekli tüm kontrolleri yapılmıştır ve ISO, TSE, GMP, ISO 27001,helal belgesi gibi belgelerin tümüne sahiptir.

Kozmetik mağazalarından yapılan alışverişlerde sadece ürüne değil çalışana ve raflara da para ödersiniz. Ancak Farmasi’de gereksiz tüm masraflar elendiğinden siz sadece ürüne ve ürünün kalitesine ödeme yaparsınız. Ürünlerin sağlık açısından zararlı hiçbir madde bulundurmaması da insan sağlığını riske atmayan çalışma prensibinin getirisidir. İnsan için zararlı olan paraben, ağır metal, fosfat, fithalat gibi maddelerin hiçbiri Farmasi ürünlerinin içerisinde bulunmaz. Ürünlerde hayvansal maddeler kullanılmaz tamamen doğal ve bitkisel ham maddeden üretilir.

Farmasi firmasını neden tercih etmeliyim?

Farmasi sistemi ile çalışan başka kozmetik firmaları elbette bulunmakta. Ancak kıyaslama yapıldığında Farmasi kalite, doğallık ve uygun fiyat fırsatları ile ön planda yerini almıştır. Tüm ürünler dermatologlar tarafından test edilir ve onaylanır yerli üretim olan Farmasi ’nin aynı zamanda 123 ülkeye ithalat sağlayan bir firma olması müşterisine ve temsilcisine güven vermektedir.

Farmasi şirketinde yükselmek ve kariyer basamaklarını tırmanmak için sizden uçuk satış rakamları beklenmez, siz yükseldikçe araç temini, liderlik seminerleri ve gerekli eğitimler şirket tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. İstediğiniz zaman üyeliğinizi pasif konumuna çekebilirsiniz. Satış yapmadığınız zamanlarda herhangi bir kesinti veya maddi yaptırım uygulanmaz.

 Farmasi Hakkında Sık Sorulanlar

Farmasi hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve yanıtlarını bir araya getirerek doğru bilgilere ulaşmanızı kolaylaştırmak istedik.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi ‘ye üye olmak için iki farklı yol tercih edebilirsiniz. İlk seçenek Farmasi ‘nin internet sitesi üzerinden form doldurmak ve üyeliği gerçekleştirmektir. İkinci yöntemde ise bir temsilci ile iletişim kurarak üye olmaktır. Temsilci aracılığı ile ya da internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz üyeliklerde hiçbir fark yoktur. Sizden herhangi bir ücret talep edilmez ya da gelir kesintisi gerçekleşmez.  Ancak temsilci bir arkadaşınız var ise onun aracılığı ile üye olmanız arkadaşınızın ekibini güçlendirmesini ve siz dolaylı para kazanmasını sağlayacaktır.

Farmasi’ye Üye Olmak Ücretli midir?

Hayır, Farmasi ‘ye üye olmak ücretli değildir. Ancak yeni üyelerin yararlandığı avantajlı paketler vardır. İlk alımlarda  % 80 ‘e varan indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Üyeliğinizin yanında bu paketlerden talep ederseniz 1- ile 50 TL arasında değişen bir ücret ödeyebilirsiniz ( paketin içeriğine bağlı değişkenlik gösterebilir)

Farmasi Kataloğu Nasıl Temin Edilir?

Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra beyan ettiğiniz adrese güncel Farmasi kataloğu kargo aracılığı ile tarafınıza gönderilir. Katalogla beraber dilerseniz deneme boy ürünlerden de talep edebilir ve müşterilerinizin soru işaretlerini böylelikle yok edebilirsiniz.

Farmasi Üyeliği Ne Zaman İptal Edilir?

Farmasi de üyeliğinizi iki yöntemle iptal ettirebilirsiniz. İlk seçenekte pasif kullanıcı olmak ve sipariş vermemek var.

Farmasi ‘ye üye olduktan sonra 6 ay boyunca satış ve sipariş işlemi gerçekleştirmezseniz üyeliğiniz pasif konumuna çekilir. Sipariş vermeme durumu bir yıllık bir zaman zarfını kapsadığında otomatik olarak üyelik iptali gerçekleşmektedir.

İkinci seçenekte ise, beklemek istemeyenler için bilgi@farmasiint.com mail adresine danışman tarafından üyelik iptali için bir mail atılması iptal işlemlerinin gerçekleşmesi için yeterli olacaktır.

Farmasi’de Ekip Nasıl Kurulur?

Farmasi de ekip kurmak için etkin 3 yöntem kullanılmaktadır. Ekip oluşturmak için bir bekleme süresi yoktur temsilci olduktan hemen sonra ekibinizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Yöntem 1: sisteme giriş temsilci tarafından sağlanır ve yeni üyenin tüm bilgileri sisteme girilir.

Yöntem 2: yeni üye olacak bireye destekleyici linki paylaşımı sağlarsınız. Üye kendi bilgilerini kendi girer ve sizin sponsor linkinizi kullanır.

Yöntem 3: sponsor linkini göndermek yerine farmasi.com.tr’nin ana sayfasından giriş işlemlerinin yeni üyenin bilgilerini alarak siz yaparsınız ve sponsor kodunuzu sisteme girersiniz.

Farmasi içerisinde kazanmanın sınırı yoktur. En üst gelir seviyesi sizin çalışmanız ile doğru orantılı olarak belirlenir. Ne kadar çok satış yaparsanız ve üye kaydı gerçekleştirirseniz statü ve geliriniz aynı oranda yükselecektir.

Üye olma ve ekip oluşturma konularında yaşadığınız herhangi bir sorun için müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

19 Kasım 2019 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?