KOSGEB Belgesi Almak İsteyenler

KOSGEB belgesi almak isteyen kullanıcılarımızın bu yazımızı mutlaka okuması gerekmektedir. KOSGEB Belgesi almak istiyorsanız yapılması gerekenler yazımızda mevcuttur.

Sevgili ve değerli kullanıcılarımız, uzun bir süre boyunca sizlere ücretsiz şekilde yardımcı olmaya çalıştık ve belge almak isteyen 500’den fazla kullanıcıya %98 oranında Kosgeb belgesi sorularında doğru cevaplar vererek yardımcı’da olduk.

Aldığımız bir karar ile internet sitesi olmayan kullanıcılara web sitesi yaptırmaları dahilinde KOSGEB Belgelerinde ücretsiz olarak yardımcı olma yada kosgeb sorularına uygun bir ücret ile yardım etme kararı verdik. Kurumsallığa atacağınız adımda hem bir web siteniz olacak hem de KOSGEB belgenizi alıp firmanız için kullanabileceksiniz. Firmanızı internet üzerinden arayan kişilere ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sunabilecek iletişim bilgilerinizi paylaşabileceksiniz.

renkteknoloji.com.tr adresinden yada buraya tıklayarak bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz

Ayrıca google reklamları, sosyal medya hesaplarınız ile müşteri sayılarınızı arttırabilir ve satışlarınızı da çoğaltabilirsiniz. Firmanızı yada markanızı en iyi şekilde yansıtmanız için mutlaka bir web sitesi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Web sitesi fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz renkteknoloji.com.tr adresine giriş yaparak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

22 Mayıs 2023 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (1 Yorum)