Kanal 7 Whatsapp İhbar Hattı İletişim Telefon Numarası

Kanal 7 Whatsapp ihbar iletişim numarası ile haber niteliğindeki tüm görüntülerinizi kanal 7 telefon numarası'na gönderebilirsiniz.

Televizyonun her eve girmesiyle insanlar günün belirli saatlerini evlerinde, televizyon karşısında geçirmeye başladılar. En çok izlenen programlar ise şaşmaz bir şekilde haber programlarıdır. Akşam saatlerinde neredeyse bütün kanallar o gün içinde olan, haber değeri taşıyan olayları izleyicilere aktarırlar. Teknoloji devri sayesinde sadece muhabirler değil siz de haber gönderebilirsiniz. Artık her kanalın bulundurduğu ihbar hattı sayesinde kendi haberinizi gönderebilir, daha sonra onu televizyondan izleme keyfine varabilirsiniz.

Telefonunuzdan veya tabletinizden çekeceğiniz video internette pek tıklama almazken milyonlarca kişinin izlediği kanallar sayesinde viral olabilir. Muhabirlerin yetişemediği yerde insanlar devreye giriyor. Günlük hayatın akışı içinde gerçekleşen farklı olayları anlık olarak videoya çektiğinizde Kanal 7 whatsapp ihbar hattına gönderebilirsiniz. Haber değeri taşıyan videoların yayınlanması artık sıradanlaştı. Kanalların haber saatlerinde vatandaşlardan gelen videolar gündemi değiştirebiliyor. Sosyal medyada konuşuluyor, tepki çekiyor veya takdir ediliyor.

Kanal 7 Whatsapp ihbar Hattı

Televizyon kanalları öncesinde izleyicilerin fikirlerinden bağımsız haldeydi. Memnuniyeti ölçen tek şey reytinglerdi, ancak artık değişti. Kanalların ulaşıma açık hale gelmesiyle insanlar yorumlarını direkt merkeze iletebiliyor. Yıllar boyunca en önemli kanallardan biri olagelmiş Kanal 7 öneri sunabileceğiniz, sorunlardan bahsedebileceğiniz, sizi önemseyen bir çağrı merkezine sahiptir.

Çalışanlarının ilk önceliği izleyenlerin mutluluğudur. Kanal 7 çağrı merkezine 0212 437 80 80 numarasından ulaşabilirsiniz. Sadece arayarak değil Kanal 7’nin internet adresine mail atarak da görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Aynı zamanda haber değeri olduğunu düşündüğünüz içerikleri de gönderebilirsiniz.

Bu yazımızda; kanal 7 whatsapp ihbar, kanal 7 whatsapp numarası, kanal 7 whatsapp iletişim, kanal 7 iletişim numarası, kanal 7 telefon numarası, kanal 7 çağrı merkezi, kanal 7 şikayet hattı gibi kelimeler kullanılmıştır.

Göndereceğiniz fotoğraflar ve videolar yayınlanmadan önce araştırılmaktadır. Haber değeri taşıması ilk önceliktir. Ancak doğru olması, yanlış bilgi içermemesi de gerekmektedir. Daha sonra gönderdiğiniz bu içerikler ana haber bülteni denilen akşam yedi haberlerine çıkacaktır. Sizin attığınız haber, yayınlandıktan sonra gündem olup diğer kanallarda yayınlanabilir. Çektiğiniz bir video ile ülkenin konuştuğu konu değişebilir.

Kanal 7 İletişim Telefon Numarası

Çevrenizde görüp güldüğünüz, şaşırdığınız, üzüldüğünüz olayları size yakın insanlarla paylaşırsınız. Ancak bu olay haber niteliği taşıyorsa bütün ülkeyle de paylaşabilirsiniz. Sosyal medyada bir olayı duyurmak için yüksek takipçi sayısına ihtiyacınız olacaktır. Ancak videonuzu ulusal kanalların ihbar hatlarına gönderdiğinizde, televizyon ekranına çıkması ile milyonlarca insan görecektir.

Televizyon artık her insanın günlük hayatı içerisinde yer almaktadır. İnsanların haber alma aracı olarak ilk sırada kullandıkları bu aletler her evde bulunmaktadır. Farklı bir olay gördüğünüzde ve bu olayı başkalarının da görmesini istediğinizde en kolay yolu televizyon kanallarına göndermektir.

Görüş ve şikâyetlerinizi Kanal 7 İletişim Telefon Numarası aracılığıyla bildirdiğinizde dikkate alınmaktadır. İzleyicilerinin memnuniyetini ön sıraya koyan kanalda geçirdiğiniz saatlerden pişman olmayacaksınız. Tecrübeli kadrosu iş bilen çalışanlarıyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Köklü geçmişi, deneyimli çalışanları sayesinde kanal 7 yıllardır en çok tercih edilen kanallardan biri olmaktadır.

Kanal 7 Haber Telefon Numarası

Günlük hayatta karşılaştığınız bazı olaylar adeta haberlerden fırlamış gibidir. Öyle ki tanık olduğunuz bu olayı sanki televizyonda haberlere çıkmış da izliyormuşsunuz gibi gelir. İşte bu gibi olayları herkesin görmesini sağlamak için kaydedip çeşitli televizyon kanallarına gönderebilirsiniz. İhbar hatlarını kullanarak göndereceğiniz metin veya video, haber değeri taşıyorsa kanal tarafından yayınlanacaktır.

Bu yazımızda; kanal 7 haber telefon, kanal 7 haber ihbat hattı, kanal 7 haber whatsapp, kanal 7 haber whatsapp ihbar hattı, kanal 7 haber whatsapp iletişim, kanal 7 haber telefon numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Yakın çevrenizde olan olayı bildirmek, kamuoyunun dikkatini bu olaya çekmek için televizyonu kullanabilirsiniz. İhbar hatları sayesinde bir olayı kanallara göndermek oldukça kolaylaştı. Haberdar olduğunuz bir konuyu Kanal 7 Whatsapp ihbar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak bildirebilirsiniz. BİP hattı olarak geçen bu numaraya 0532 175 07 07 veya whatsapp numarasına gördüğünüz, duyduğunuz olayları görüntü, ses veya video olarak gönderebilirsiniz. Whatsapp hattı için 0552 644 07 07 numarası kullanılmaktadır.

 

21 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
  • Emişe çağlı

    Aşk yakar adlı diziyi beğenerek izliyordum dizinin saatini değiştirdiniz artık izlemiyorum yeni başlayan diziyi başka kanalda zaten izlemiştik tekrar aynı diziyi izlemek istemiyoruz kördüğüm diziside final yapmıştı tekrar oynatılıyor artık yeni dizilerle izleyici karşısına çıkın emanet ve yemin dizileride artık cazibesini kaybetti konu bulmakta zorlanıyorlar yeter daha fazla bıkkınlık vermeden finale gidin yeni diziler bekliyoruz kanal 7 den

  • Şu Hint filmleri ni koymasaniz çok güzel olurdu onların yüzünden haber bile izlemiyoruz Kanal yerinin rica ediyoruz

  • Salam mən Kanal7 de Bir Dizide Rol Almaq İtsəyirəm Yani Becerikliyim Şarki Söylüyom Gitar İfa Ediyorum Rica Ederim Beni Davet Edermisiniz Bir Dizide Rol Almaq İçin Bana Yardimci Olurmusunuz