Tele1 Whatsapp İhbar Hattı İletişim Telefon Numarası ★

Tele1 Whatsapp ihbar hattı telefon numarası ile haber, öneri ve şikayetlerinizi bize gönderebilirsiniz. Uğur Dündar programında haberinize yer verebilir.

Hedef kitleye kaliteli hizmet sunumu hedef kitlenin memnuniyetini sağlarken olumlu bir imaj sağlamada etkin bir yoldur. Bu sebeplerle kurulan çağrı merkezleri hedef kitlenin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda görev yaparlar. Tele1 whatsapp ihbar iletişim telefon numarası kanalı ile talep etmiş olduğunuz hizmeti veya belirtmek istediğiniz konuyu aktarmanıza imkân sağlanmaktadır.

Günümüz gelişen teknolojisi sayesinde artık çağrı merkezleri aracılığıyla daha çok insana ulaşmak mümkün hâle gelmiş durumdadır. Haber merkezlerinin can damarları halini alan çağrı merkezleri habere ulaşmakta etkin nokta olarak görülebilir.  Tele1 yayın kurumu olarak çağrı merkezlerini etkin şekilde kullanmakta ve çağrı merkezleri ihbarlarını titizlikle değerlendirmektedir.

Tele1 ihbar iletişim telefon numarası: 0(212) 963 25 25 olarak tanımlanmış ve sizlere günün her saatinde hizmet vermeye hazır şekilde donanımlıdır. Her konuda haber, bilgi ve görüşlerinizi haber ihbar hattına iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

Huzur Mahallesi, Ahmet Bayman Caddesi, No: 2 Kat: 3 Sarıyer/ İstanbul

Yukarıda verilen adres Tele1 ile iletişim kurulmasını sağlamak için kullanabileceğiniz güncel adrestir.

Haber, şikâyet, öneri ve taleplerinizi yayın kuruluşuna ulaştırabilir ve tarafsız, yansız, kaliteli haberlere katkı sağlayabilirsiniz.

Tele1 whatsapp ihbar hattı

Teknolojinin gelişmesi ve günümüz habercilik anlayışının teknoloji ile uyum içerisinde çalışmasından doğan ihbar hatları sayesinde habercilik kalitesi artış göstermektedir. Habercilerin ulaşamadığı haberlere ulaşmasında ihbar hatlarının önemi büyüktür. Tele1 ihbar hattı sayesinde tüm yurttan gelen ihbarlar doğrultusunda haber kaynaklarına ulaşmak mümkün olmakta. Kaliteli haber anlayışı içerisinde alınan ihbarlar değerlendirilerek izleyiciye doğru, dürüst tarafsız, kaliteli haberler yansıtılmaktadır.

Bu yazımızda; tele1 whatsapp, tele1 whatsapp ihbar, Uğur dündar whatsapp, Uğur Dündar Whatsapp ihbar, Tele1 haber whatsapp ihbar, tele1 whatsapp numarası gibi konular ele alınmıştır.

Tele1 İstanbul merkezli bir yapılanma olarak tüm Türkiye dâhilinde haber yapan bir kuruluş olarak yayın hayatına devam etmektedir. Günümüz teknolojilerine ayak uydurmak habercilik için vazgeçilmez bir nitelik olmak zorundadır. Teknoloji sayesinde pek çok haber en hızlı yoldan habercilere gelmekte ve sentezlenen bu haberler tüm halka sunulmaktadır. Görüşlerin ve önerilerin dinlenilmesi açısından büyük öneme sahip ihbar hatları sayesinde olumsuzluklar daha rahat dile getirilmektedir. Dile getirilen olumsuzlukların çözümü için çıkar yollar arayan haber kuruluşu yayınlanan haberlerin çözüm yoluna ulaşıp ulaşmadığı noktasında da takipte kalarak haberciliğin sadece haber yapmak olmadığını kanıtlamaktadır.

Tele1 Çağrı Merkezi Numarası

Çağrı merkezleri müşteri odaklı çalışan kurumlar içerisinde yer alırlar. Çağrı merkezleri büyük çaplarda soruşturmayı telefon vasıtasıyla alan veya ileten yapılardır. Çağrı merkezlerine gelen istek ve görüşler büyük bir titizlik ile incelenerek çözüm odaklı profesyonel çalışanlar tarafından özenle değerlendirilir.

 Tele1 çağrı merkezi gün içerisinde haber, ihbar ve görüşleri alarak büyük bir özveri ile sentezleyerek değerlendirir. Haber değeri olan ihbarlar yansız ve tarafsız olarak hazırlanarak halka sunulur. Araştırılmadan, onaylanmayan hiçbir haber yayın olarak karşımıza çıkmaz. Titiz çalışmalar sonucunda elde edilen haberler yayın akışı içerisine girebilirler.

Tele1 İletişim Telefon Numarası

Haber alma özgürlüğü her yurttaşın sahip olduğu bir haktır. Ülkede olup biteni bilmek insanlar için önem arz etmektedir. Tele1 haber ajansı sayesinde ülke ve dünya gündemini yakından takip edebilirsiniz. Sizlerde haberlere katkı sağlayacak durumlar ile karşılaşırsanız; 0(212) 963 25 25 Tele1 iletişim telefon numarası aracılığıyla haberlerinizi, tüm dünya ile paylaşabilirsizin. Ayrıca tüm öneri ve isteklerinizde de bu numarayı kullanabileceğinizi bilmelisiniz.

Bu yazımızda; tele1 iletişim, tele1 telefon numarası, tele1 haber iletişim, Uğur Dündar telefon numarası, Uğur Dündar iletişim numarası gibi konular ele alınmıştır.

Kitle iletişim araçlarının önde gelen yapılarından olan haber ajansları internetin imkânları sayesinde pek çok sosyal ortamda yer almaktalar. İnsanların sosyal platformları kullanarak haber alma veya haberlerin yapılmasında katkı sağlama olanakları da bu sosyal platformlar sayesinde büyük önem arz etmektedir. Güçlü iletişim sayesinde habere ulaşmak veya etrafta olan biteni haber yapmak artık bir telefon kadar uzağımızda.

23 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (17 Yorum)
 • Mertali dengiz

  1988 de ölmüş kardeşimin
  Seçmen kağıdı geldi

 • Hatayda kazı çalışmaları A haber kanalı ekibi gelmeden kazı çalışmalarına izin veriliyormuş bölgeden yabancı arama bu nedenle gitmiş.yer altından sesler geliyor ve a haner programı engelliyormuş. En az 40 kişi bir enkaz başında birikiyor iki kepçe bir yerde.dagilsalar ys

 • sadik ozturk

  ingiltereden merhabalar severek surekli izledigim bir kanalsiniz.yaklasik 2 yildir aylik 12 dolar odeyerek size destek oluyorum.fakat 1 haftadir youtube uzerinden yayininiz kesildi .izlemem icin uye olmam ve 1.99 sterling odemem gerektigi soyleniyor.ben zaten uyeyim neden daha fazla odemem gerek.kusura bakmayin ama sizleri cok sevdigim halde otamatik odememi iptal edecegim

 • Abdullah ER

  Yağ sorununa çözüm olarak; haşhaş ekim alanlarının yaygınlaştırılması, serbest bırakılması…

 • Aynur Hanım

  Adımı gizli tutmanızı rica ederek bir istekte bulunmak istiyorum. Biz öğretmenler diplomamızı alınca öğretmen oluyoruz. Sadece MEB de çalışmak için sınava giriyoruz ;yani 657 ye tabi olmak için. Sizden ricam biz öğretmenlere öğretmen adayı diye hitap etmeyin tıp fakültesinden ya da mühendislik fakültesinden mezun olanlara aday diye hitap etmiyoruz değil mi 😊

 • Mehmet KARGIN

  Tele1 TV’nin WhatsApp hattı var mıdır varsa nedir? Paylaşırsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 • Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa zındanarkası mezarlık altı haliç sahilinde 1. Derece tarihi bölge olan kısımda anıtlar kurulundan nasıl izin alınıpta bu bölgeye binalar yapılıyor bu binalar kime ait araştırılmasını diliyorum

 • Mehmet Toprak

  Merhaba sayın tele1 yöneticileri,
  Ben atatürkçü sosyalist biriyim. Çocuklarımın ve torunlarım için, içimi açıtan konuları konu eden bir video konuşma hazırladım. Bunu sizlere göndermek isterim. Saygılarımla

 • Raşit Tunçer

  Şu anda canlı yayında E.İmamoğlu ve gazetecileri izliyorum. Konu C.B nının kanal ist. temel atma işlemi. Atılacak temel bir köprü temeli. Sorum şu : bu köprü bir otoyol köprüsü mü yoksa altından koca koca gemilerin geçeceği bir asma köprü mü.? Eğer kanal İst. Köprüsü ise boğaz köprüsü gibi olması gerekmiyor mu?

 • İdris şahin

  Tele 1 whatsap hattınızı arıyorum ve mesaj gönderiyorum açanyok.

 • Fırat gönenç

  Sariyerlı Cem Gürdenız ve arkadaşlarına zevzek diyen hanımı çarşamba günü tv de konuşmasını vermeyin.özür dilemeli tv yi.kapattim

 • Şekibe Ozman

  Merhaba,gündüz veya hafta sonu haberlerini okuyan kadın sunucuların çok daha itinalı bir şekilde yayına hazırlanmaları gerekmektedir.Özellikle bugün öğlen haber sunucusu en az üç haberde hata ( ikileme,yanlış telaffuz) yaptı.Bu beni Tele1 haber izlemekten alıkoymaktadır.İyi çalışmalar.

 • Sedat duman

  Büyükşehir belediye bilbortlara canatakli reklamı verirseniz mümkünse insanlar aydınlanır sanırım kanalın tanıtımı açısından iyi olur saygılar

 • İsmail çalış

  Bursa orhangazi yeniköy mah çamurlu bayır mevkii orman arazisi çamlar kesilmekte aynı zamanda taş ocağı adı altında açılan bir yer var ne aradığını kimse bilmiyor .gerçekleri aydınlığa çıkaralım ne olur bu katliama dur diyelim

 • Yüksel Erel

  Kj yazıları varken dolar, euro, altın fiyatlarını kapatmasanız süper olacak, zira başka kanal izlemek istemiyorum.

 • mehmet akçın

  Tele 1 ne zaman süperonlinedan yayın alabileçekmiyiz. ben hep bilgi saraydan takip etmeye çalısıyorum . iyi yayınlar dileklerimle