Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile sormak istediğiniz soruları Mustafa Karataş hocamıza iletebilirsiniz.

Televizyonda özel günlerde ve gecelerde insanları bilgilendirmek sorularına cevap vermek üzere bazı programlar yapılmaktadır. Mustafa Karataş bu konuda ekranlarda sıkça karşılaştığımız bir din adamıdır. Oldukça geniş bir dini bilgiye sahip olması ve insanlara dini anlayacakları seviyede anlatması sebebiyle Mustafa Karataş’ın çok fazla izleyicisi bulunmaktadır. Bu kadar çok izleyicisi bulunan bir programın iletişim adresinin ve telefon numarasının da çok fazla arandığını söylemek uygun olacaktır.

Onu takip edenler ve soruları olanlar özellikle Ramazan ayında yapacağı programları dört gözle beklemektedir. Bu programlara katılmak ve sorularını sormak isteyenler için Mustafa Karataş iftar ve sahur canlı yayın telefon numarası aracılığı ile bu programa ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu numara ile program sorumlusuna ulaşarak programlara izleyici olarak katılmak veya programda Mustafa Karataş’a soru sormak söz konusu olabilmektedir.

Mustafa Karataş iletişim Telefon Numarası

Mustafa Karataş dini yönden kendini yetiştirmiş ve bu bilgilerini karşısındaki kişileri güzel bir üslupla aktarabilen biridir. Bu sebeple birçok kanalda uzun yıllardır halkımıza dini yönden bilgiler sunmaktadır.  Özellikle kendisine sorulan soruları dinin kolaylaştırıcı yönünü düşünerek cevaplamaktadır. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1984 yılında mezun olmuştur. Aynı üniversitede yüksek lisans ve doktorasını yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde doçent ve profesör oldu. Özellikle hadis alanında birçok çalışması vardır ve bu alanda kürsü sahibidir. Mustafa Karataş ‘ın otuzdan fazla eseri bulunmaktadır.

Bu yazımızda; Mustafa Karataş canlı yayın numarası, Mustafa Karataş whatsapp numarası, Mustafa Karataş whatsapp soru sor, Mustafa Karataş canlı yayın soru sor, Mustafa Karataş iletişim numarası, Mustafa Karataş iletişim bilgileri gibi kelimeler kullanarak hazırlanmıştır.

İlk olarak televizyon programlarına 2004 yılında başlamıştır. Cuma sabahları yaptığı programlar ve Muhabbet Kapısı adlı programları ile 500’den fazla canlı yayın yapmıştır. Bu yayınlarda stüdyoda kendisini dinlemek üzere gelen izleyicileri olduğu gibi ekranlardan da çok fazla sayıda izleyiciye ulaşmaktadır. Sorusu olanlar farklı şekillerde Mustafa Karataş’a ulaşmaya çalışmaktadır. Bunun için izleyicilerin başvuracağı ilk yol telefon numarasına ulaşmaktır. Mustafa Karataş iftar ve sahur canlı yayın telefon numarası olarak bakıldığında 0212 702 87 87  numarasına ulaşılmaktadır. Buradan isteyen programa katılmak ve stüdyodan izleyici olmak için gerekli şartları öğrenebilir veya sorusunu sormak üzere canlı yayına katılabilir.

Mustafa Karataş Canlı Yayın Whatsapp Numarası

Ramazan aylarında televizyonlarda iftar ve sahur programlarının sayısı artmaktadır. Bu programlarda izleyiciler için çeşitli bilgiler sunmak üzere alanında uzman kişiler programlara davet edilmektedir. Bu kişilerin alanında uzman olması ve canlı yayında sorulan sorulara doğru cevap verecek dini bilgiye sahip olması oldukça önemlidir. Mustafa Karataş yıllardır televizyonlarda Ramazan ayında iftar ve sahur programlarında canlı yayınlar yapan bir din adamıdır. Kendisine sorulan sorulara açıklayıcı bilgilerle cevap vermektedir. Böylece katılımcılar ve soruyu soran kişilerin zihninde soru işareti kalmadan cevaplar verilmiş olmaktadır. Mustafa Karataş sorulara özellikle kendi uzmanlık alanı olan hadislerle ve Peygamberimizin hayatından örnekler vererek cevaplar sunmaktadır.

Ramazan ayında dini konularda çok daha hassas olan halkımız bu alanda hazırlanan programları da ilgiyle izlemektedir. Programa katılmak isteyenler Mustafa Karataş iftar ve sahur canlı yayın telefon numarası olarak sunulan telefon numarasından veya 0530 050 04 14 numaralı Whatsapp hattından sorularını sorabilmektedir. Böylece sorular anında programa ulaşmakta ve Mustafa Karataş tarafından cevaplanmaktadır.

Dini konularda sorusu olanlar sahur ve iftar programlarını Mustafa Karataş’ın programında takip edebilir ve bu programa soruları ile çok hızlı bir şekilde katılabilir. Farklı kanallarda programlara sunan Mustafa Karataş her yıl sahur ve iftar programları ile izleyicilere ulaşmaktadır. Böylece dini yönden halkımıza gerekli bilgileri sunmaktadır.

24 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
 • Şerif Aydoğdu

  16.03.2021 gün,Üsküdar Karacaahmet mezarlığında,cenazede,hakkını helal etmeyen kişiyim,burada helallaşmadan,cenaze namazı kılınması caizmidir ?

 • Ismail Acar

  mehti bana geldi bana dönermisiniz
  tel:xxx
  ben ismail acar

 • Keziban Ünver Gündüz

  Hayırlı ramazanlar hocam benim adım keziban ben bu isimden rahatsızım bu ismin anlamı nedir ben bu ismi değiştirebilirmiyim günahı varmıdır