HES Kodu Alma Telefon Numarası

HES Kodu Nasıl Alınır, HES Kodu Alma Telefon Numarası, HES Kodu Telefon Numarası, HES Kodu Telefon ile alma nasıl yapılır tüm sorularınızın cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Korona virüsü tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizdede büyük bir etki yaratmış ve sağlık bakanlığının hayat eve sığar uygulaması ile HES kodu alabilirsiniz. Hayat eve sığar uygulaması ile korona hastası kişilerle olan temasınızın olup olmadığı, korona hastası olup olmadığınızı gösteren bir uygulamadır ve buradaki kodu banka, avm ve otobüs seferleri gibi birçok yerde mecburi hale getirilmiştir.

HES Kodu Alma Telefon numarası 08504770477 olmakla birlikte bu numarayı arayarak HES Kodu Almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

HES Kodu Alma Sms Numarası

Yada telefonunuzun sms kısmına girerek

HES yazıp boşluk bırakın, TC Kimlik numaranızı girip boşluk bırakın, TC Kimlik Seri Numaranızın son 4 hanesini girin boşluk bırakın ve son olarak kaç günlük almak istediğiniz süreyi girin 2023 numarasına gönderin.

Bu yazımızda Hes kodu alma, Hes Kodu Nasıl Alınır, Hes Kodu Alma Sms ile, Telefon ile HES Kodu Alma, Telefon ile HES Kodu Nasıl Alınır, Telefon ile HES Kodu, Telefon ile HES Kodu Sorgulama, HES Kodu Alamıyorum, HES Kodu Gelmiyor, HES Kodu Sorunu, HES Kodu Problemi, HES Kodu Almak (Hemen), HES Kodu Telefon Numarası, HES Kodu Telefon, HES Kodu Sms gibi kelimeler kullanılmıştır.

HES Kodunuz eğer gelmediyse yine yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarası problemlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri Temsilcileri sizlere hızlı çözümler sunmak için haftanın 7 günü 24 saati çalışmaktadırlar.

HES Kodu Nasıl Alınır

Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde internet üzerinden akıllı telefonlarınıza yükleyebileceğiniz bir uygulama ile kolayca HES kodu yine alabilmektesiniz.

Hayat Eve Sığar uygulamasını telefonunuza yükleyerek HES Kodu Oluştur dediğinizde size hemen bir kod oluşturur ve bu kodu bankaya, avmye yada seyahatlerinizde kolayca kullanabilirsiniz. Dakikalar içerisinde HES Kodunuz size ulaşır ve istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

3 Aralık 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?