Esra Erol İletişim ve Whatsapp İhbar

Esra Erol iletişim ve whatsapp ihbar hattı numarası ile dilerseniz ihbarda bulunabilir yada canlı yayına katılabilirsiniz. Yardım isteyebilir yada Esra Erol'a ulaşarak sorununuzu anlatabilirsiniz. Esra Erol'a ulaşmak için sayfamızdaki numarayı kullanabilirsiniz.

Esra Erol, “Esra Erol’da” programının sunucusu olarak Türkiye’nin en büyük televizyon kanallarından ATV’nin gündüz kuşağının yayın akışının büyük kısmını kapsamaktadır. Televizyon sektöründe evlilik ve izdivaç programları ile kendisini gösteren Esra Erol, sonraki yıllarda sabah kuşağının yıldız isimlerinden olmuştur. Şu anki programı ile ATV ekranlarının reyting sıralamasında önde gelen isimlerinden olmasının yanı sıra, kanalın yüzlerinden biri olmuştur.

Bunların yanı sıra, Esra Erol’un güncel programı “Esra Erol’da”, yakınlarına ulaşmak isteyenlerin, kayıp kişilerin ve aile içi çatışmaları konu almaktadır. Programa katılan konuklar 2015 Ağustos’undan bu yana 1000 programı aşkın süredir yakınlarına ulaşmaya, aile içi sorunlarını çözmeye ve akrabalarıyla yüz yüze gelmeye devam etmektedir. Programa katılmak için Esra Erol iletişim telefon numarası 0212 975 05 05’dir.

Esra Erol Whatsapp İhbar Hattı

 Eğer, programın geniş haberci ekibinin sorgulaması için uygun olduğunu düşündüğünüz bir olay varsa, Esra Erol Whatsapp İhbar hattı 0545 975 05 06’dır.Peki kariyerinde bu başarılı noktaya gelmeden önce Esra Erol’un ne yaptığına kısaca bakarsak; 2003 yılında Siemens Mobile Kuşak programında sunucu olarak görev aldı. Bu program, Teknoloji TV ekranlarında seyirciyle buluştu. 2005 ve 2007 yılları arasında ise Kanal D’de Turkuaz adlı programın sunucusu olarak kariyerinde dev bir adım attı.

Bu yazımızda; Esra Erol, Esra Erol Yardım Numarası, Esra Erol İletişim Numarası, Esra Erol Telefon Numarası, Esra Erol Whatsapp Numarası, Esra Erol Canlı Yayın, Esra Erol İhbar Numarası gibi kelimeler kullanılmıştır.

Turkuaz programı ile adım attığı Kanal D ekranlarında iyi reytingler aldı. Ancak daha önemlisi ATV, Kanal D, Show TV ve Star’dan oluşan büyük dörtlüye grişi yapmış oldu. 2007 sezonunda Flash TV ekranlarında Dest-i İzdivaç programı ile Türk televizyonlarında yepyeni bir tür yarattı. İzdivaç programları olarak adlandıran bu tür seyircilerin yoğun ilgisini çekti.

Programa katılım oranı hayli yüksekti. Tabiri caizse yediden yetmişe tüm izleyicileri ekran başına bağladı. Daha sonraki yıllarda ise Esra Erol’la İzdivaç (Star TV – 2008) programı ile televizyon ekranlarındaki başarısını sürdürdü. Bu dönemde aday olduğu Altın Kelebek Ödülleri’ni kazandı. 2013 ve 2014 sezonlarında ise Esra Erol’la programı ile Fox TV televizyonuna geçti. Fox TV, eskiden TGRT televizyon kanalı iken pek de başarılı sayılmazdı. Ancak, Amerikan Fox Group adlı şirkete satıldıktan sonra büyük dörtlünün tahtını zorlamaya hatta onların arasında yerini almaya başladı. Esra Erol’da bu başarıda pay sahibi ekran yıldızlarındandır.

Altın Kelebek Ödüllü bir sunucu olmasının yanı sıra Esra Erol bir annedir.Şu anki programı olan, Esra Erol’da adlı programa ulaşmak için Esra Erol iletişim telefon numarası ise 0212 975 05 05’dir. Programa ihbar yoluyla katkı sağlamak için ise Esra Erol Whatsapp İhbar hattı 0545 975 05 06’dır. “Esra Erol’da” programı ATV televizyon kanalında çok uzun süreden beri yayın yaptığı için çok geniş bir kitle tarafından seyredilmektedir. Bundan ötürü Esra Erol ile iletişime geçmek isteyen çok sayıda ilgili izleyici vardır.

Esra Erol İletişim Telefon Numarası

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da programı canlı yayınlanmaktadır. Sunucu Esra Erol ve ekibinin hazırladığı birbirinden farklı dosyalar ile seyircilerin ilgisini çekmektedir. Programa telefon yoluyla katılım sağlamak için Esra Erol iletişim telefon numarası 0212 975 05 05’dir.

Programa her yerden haber gönderebilmek için ise, Esra Erol Whatsapp İhbar hattı 0545 975 05 06’dır.Bu yazıda, 31 Ağustos 2015 tarihinden bu güne ATV’de hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan televizyon programı “Esra Erol’da” yı inceledik. Sunucusu Esra Erol’un daha önce 4 kanalda izdivaç programlarını sunduğundan bahsettik. Bunun yanı sıra, programa ulaşmak için Esra Erol iletişim telefon numarası ile Esra Erol Whatsapp İhbar hattı telefon numaralarını paylaştık.

3 Ekim 2021 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?