Mayo Modelleri

Mayo  modellerinde ilk gözümüze çarpanlar  bu yılın mayo modası, diğer yılların modasına göre oldukça iddialı! Bu iddia kesimlerden ziyade renk ve desenlerden kaynaklanacak.Uzun zamandır mayo modasında revaçta olmayan büyük desenler,çiçekli baskılar,geometrik şekiller plajları renklendirecek.Mayo modellerinde öne çıkan ve trend olması beklenen bir diğer model ise,geleneksel motifler.Özellikle Afrika ve Latin Amerika geleneksel motifleri ,farklı ve tarz sahibi kadınların plajlarda tercihi olacak.

Kesimlerde ise balenli mayolar,iç çamaşırı esintileri ön plana çıkacak. Mayolarda düz ve sade kesimler yerine daha seksi olan sırt ve göğüs bölgesinde uygulanan dekoltelerle tüm kadınlığınızı ortaya çıkarabilecek harika modeller de mevcut .Mayo modasında cesur kadınlar için bir de sürpriz var!


Skimpy tarz bikiniler bu yaz tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak.Mayo modellerinde geometrik şekillerin,monokrom desenlerin etkisi devam etse de,renkli,cıvıl cıvıl desenler ağırlıkta olacak.Püsküller ,mayo modellerinde geçen yıl moda olmaya başlamıştı.Ama moda dünyasında yeni trendler için bir kenara itiliyor olmasına rağmen yer yer yine püsküllere rastlamanız mümkün görünüyor.Seksi mayolar ve büstiyer tarzı modellerin hepsini mayo modasında görebileceksiniz.Bazı kadınların rahatsız olduğu tek omuz trendi bu yıl da karşımıza çıkacak.Ayrıca kumsallardan ilham alan kum beji ve  haki yeşili plaj modasına yön veren başlıca renklerden olacak.Botanik bahçelerden ve ormanlardan esinlenilerek dizayn edilen mayolar sezonun en hit trendlerinden biri oluyor.

22 Ağustos 2019 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?