Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın İletişim Whatsapp Soru Sor

Nihat Hatipoğlu canlı yayın iletişim numarası ile programa bağlanabilir yada whatsapp numarası ile sorularınızı iletebilirsiniz.

1955 yılından dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, aslen Diyarbakırlıdır. Siirt ile Malatya kentlerinden ilköğretim eğitiminin tamamlayan Nihat Hoca; ardından Uşak kentinde lise eğitimi almıştır. 1981 yılı itibariyle Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bölümden mezun oldu. Üniversitede eğitim hayatına devam eden Nihat Hoca, profesör unvanını da elde etti. Özellikle dini konularda bilen bir insan olarak kabul görüldüğü için Nihat Hatipoğlu canlı yayın telefon numarası bilgisine pek çok insan ulaşmayı istemektedir. Zira Nihat hocam çok sayıda iftar ve sahur programına çıkan bir din adamıdır.

Günümüz itibariyle Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin kurucu rektörü olarak görev yapan Nihat Hoca’nın programları yoğun ilgi görmektedir. Bundan dolayı TV kanallarının aranılan ismi olan Nihat Hatipoğlu, oldukça popüler bir kişilik olarak karşımıza çıkmaktadır. 2011 yılı itibariyle TV programlarında etkili bir şekilde var olan Nihat Hoca’ya 0554 888 61 08 telefon numarasından ulaşmanız mümkün olacaktır. Dini konudaki sorularınıza samimi bir şekilde yanıt vermek noktasında oldukça başarılı olan Nihat Hoca’nın ünü günden güne artmaktadır. Bu durum ise doğal olarak Nihat Hoca’nın ününün gün geçtikçe artmasını mümkün kılmaktadır.

Nihat Hatipoğlu Canlı Yayın Telefon Numarası

Kurucusu olduğu Günümüz itibariyle Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde çalışmalarına devam eden Nihat Hatipoğlu aynı zamanda dini konularda da çalışmalara imzasını atmaktadır. İftar ve sahur programlarının aranılan ismi olan Nihat Hatipoğlu, verdiği samimi yanıtlarla da izleyicinin beğenisini kazanmaktadır. Ünlü hocanın zaman zaman çok ilginç sorulara karşı verdiği tepki de onun ün yapmasında etkili olmaktadır. Dini gecelerin ve Ramazan ayının aranılan programcısı, dini motifli hikayelerle de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Halkın merak ettiği sorulara samimi bir şekilde yanıtlar veren ünlü program sunucusu, dini konular hakkındaki bilgileri izleyiciyle paylaşmaktadır. 2011 yılı itibariyle ATV kanalında program yapmaya başlayan din adamı, dini programların da aranılan ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Televizyon ekranlarından seyircilerin sorularına yanıtlar veren ünlü programcı, telefon aracılığıyla da sorulara samimi yanıtlar vermektedir. Nihat Hatipoğlu iftar ve sahur canlı yayın telefon numarası aracılığıyla ünlü din adamına sorular yöneltilmektedir. Telefon numarası sürekli olarak güncellense de 0554 888 61 08 telefon numarası üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu yazımızda; Nihat Hatipoğlu iftar özel, Nihat Hatipoğlu sahur özel, Nihat Hatipoğlu iletişim numarası, Nihat Hatipoğlu whatsapp numarası, Nihat Hatipoğlu whatsapp iletişim, Nihat Hatipoğlu whatsapp soru sor, Nihat Hatipoğlu canlı yayın numarası, Nihat Hatipoğlu soru sor gibi kelimeler kullanarak hazırlanmıştır.

Nihat Hatipoğlu WhatsApp Soru Sor

Dini programların aranılan ismi olan Nihat Hatipoğlun’a WhatsApp üzerinden de ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Nihat Hatipoğlu iftar ve sahur whatsApp telefon numarası olarak karşımıza 0554 888 61 telefon numarası çıkmaktadır. Yine kendisinin katılım gösterdiği programlara TV kanalının telefon numarasından da erişmek mümkün olmaktadır. TV ekranları üzerinden dini sorulara yanıtlar veren ünlü İlahiyatçı, özellikle dini gün ve gecelerde ekran karşısına çıkmaktadır. Peygamber Efendimizin hayatından kesitler anlatarak, dini konulara değinen ünlü İlahiyatçı, Miraç Kandili, Berat Gecesi gibi özel zamanlarda da program yapmaktadır.

Nihat Hatipoğlu’nun programlarını canlı olarak takip etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Böylece ünlü İlahiyatçının ünü günden güne de artış göstermektedir. Kandil gecelerinde, Ramazan ayında ve diğer dini etkinliklerde boy gösteren ünlü İlahiyatçı, zaman zaman okuduğu menkıbelerle de ilgi çekmektedir. Duygusal bir ses tonuyla dini konuları aktararak program yapan Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte TV kanallarında etkili bir şekilde görünmeye de başlamıştır. Şayet dini konularda kendisinden bilgi edinmek isterseniz; hem verdiğimiz telefon numarasından hem de çıktığı TV kanalından bilgi

23 Nisan 2020 
Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
  • Nisa yavuz

    Nasil zooma giriyoruz nihat abi

  • onur demir

    Hocam benim ismim Yağmur Öykü şeker sorum kalp hastaları sıkça hap kulanırsalar orucu bozarmı .

  • Fatmagül Karataş

    Hocam ben 11 yaşındayım oruç tutuyorum ama ezan sesini duymadan uykuya dalıyorum ama sabah kalktığımda hic bisey yemeden içmeden niyet ediyorum orucum bozulur mu