EBA Eğitim Bilişim Ağı İletişim Telefon Numarası

EBA iletişim numarası ile EBA ile ilgili yaşadığınız sorunlara, problemlere hızlıca çözüm bulabilirsiniz. EBA telefon numarası bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.

EBA (Eğitim Bilişim Ağı) iletişim telefon numarası öğrencileri öğretmenler ile buluşturan bir sistemdir. EBA Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülmekte ve öğrencilerin evlerinde eğitim almasını sağlayan sosyal bir eğitim platformudur.

EBA evde, okulda yada ihtiyaç duyulan herhangi bir mekanda eğitim olanağı tanıyan bir sistemdir. Özellikle şu sıralar covid-19 virüsü nedeni ile okulların tatil edilip Türkiye’deki tüm öğrenciler EBA platformu üzerinden eğitim alabilmeleri amaçlanmaktadır. EBA için covid-19 virüsü nedeni ile 1 hafta içerisinde TV kanalı açarak eğitime TV ile devam edecek.

EBA İletişim Telefon Numarası nedir

EBA korona virüsü nedeni ile evde bulunan öğrencilere uzaktan eğitime devam ediyor. Korona virüs ülkemizde maalesef ülke çapına yayılmış ve eğitim sistemine uzaktan devam edilmeye karar verilmiştir. Bu sebep ile herhangi bir problemi olan öğrenci veya öğrenci velilerinin aşağıdaki eba iletişim telefon numarası ile bilgi almaları mümkün olabilmektedir.

EBA iletişim telefon numarası: 0312 296 94 00

EBA iletişim Müşteri Hizmetleri

EBA iletişim numarasına ulaşmak isteyen bir çok kişi olduğu için sizi biraz hatta bekletebilmektedir. Bu sebep ile dileyenler sorunlarını mail yoluyla da iletebilirler. Mail platformu üzerinden gönderilen soru veya sorunlara daha hızlı çözüm üretildiği bilgisi olsa da öğrenci ve öğrenci velileri genelde telefon ile iletişim kurmak istemektedir. Yaşanan yoğunluk nedeni ile telefonla iletişim kurulmadan mail platformu üzerinden iletişim kurulması daha hızlı çözüm sunabilir.

EBA iletişim mail adresi: destek@eba.gov.tr

Bu yazımızda; EBA TV, EBA TV iletişim, EBA TV telefon numarası, EBA iletişim, EBA iletişim numarası, EBA TV Ders Programı, EBA TV Ders Programları, EBA Ders Programı, EBA hangi kanalda, EBA TV hangi kanalda, EBA TV uydu frekansı, EBA şifremi unuttum, EBA şifre alma, EBA şifre sıfırlama, EBA şifresi nereden alınır anahtar kelimeleri kullanılmıştır.

EBA TV Hangi Kanalda

EBA TV ilk yayınına 23.03.2020 tarihinde yayına girmiş ve aşağıdaki uydu frekansları üzerinden EBA TV üzerinden öğrenciler ders programlarını takip ederek uzaktan eğitim alabilirler. EBA TV Türksat ve desteklenen tüm uydu cihazları için hangi kanalda yer aldığı aşağıda gösterilmiştir. Aynı zamanda uydunuzda yer almıyorsa EBA TV uydu frekansları ile kendiniz kurabilirsiniz.

EBA TV Ders Programı

Eba TV günün belirli saatlerinde tüm ilk ve orta öğretim öğrencilerine belirli dersler vermektedir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri televizyon karşısında uzaktan eğitim görmekte ve tüm öğrencilerin ders görmesi hedeflenmektedir.

Tüm öğrenciler bütün gün değil sadece günün belirli saatlerinde haftalık ders programına göre eğitim almaktadır. Öğrenciler aşağıdaki sınıflarına göre haftalık ders programlarına göz atabilirler.

EBA TV 1.Sınıf Ders Programı

EBA TV 1 Sınıf Ders Programı

EBA TV 2.Sınıf Ders Programı

EBA TV 2 Sınıf Ders Programı

EBA TV 3.Sınıf Ders Programı

EBA TV 1 Sınıf Ders Programı

EBA TV 4.Sınıf Ders Programı

EBA TV 1 Sınıf Ders Programı

EBA TV 5.Sınıf Ders Programı

EBA TV 5.Sınıf Ders Programı

EBA TV 6.Sınıf Ders Programı

EBA TV 6.Sınıf Ders Programı

EBA TV 7.Sınıf Ders Programı

EBA TV 7.Sınıf Ders Programı

EBA TV 8.Sınıf Ders Programı

EBA TV 8.Sınıf Ders Programı

24 Mart 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?