Halk TV İhbar Hattı Telefon Numarası

Halk TV ihbar hattı telefon numarası ve whatsapp numarasını paylaştığımız bu yazımızda öncelikle Halk TV nedir ne zaman kurulmuştur gibi soruları yanıtlayalım.

2005 yılında kurulan Halk TV aslında haber ağırlıklı bir televizyon kanalıdır. Bu televizyon kanalının merkezi Ankara’da yer alması ile birlikte çoğu zaman Canlı Yayın yapmaktadır. Halk TV ana haberlerini çoğumuzun yakında tanıdığı bir zamanlar büyük TV kanallarında haberleri sunan İrfan Değirmenci sunmaktadır.

Halk TV İhbar Hattı Telefon Numarası

Halk TV Genel Yayın yönetmenliğini 2013 den 2019 Nisan ayına kadar Uğur Dündar üstlenmiştir ve Uğur Dündar 2019 Nisan ayında kanaldan bir kuruş para almadan istifa etmiştir. Bu kararı canlı yayında söylemiş ve tüm televizyon izleyicileri deyim yerindeyse şok olmuşlardır. Çünkü Uğur Dündar çok kaliteli bir beyefendi olmanın yanı sıra aynı zamanda profesyonel ve yılların sağladığı büyük bir tecrübe sahibi bir insandır.

Halk TV canlı yayın telefon numarası : 0312 236 64 25

Bu konumuzda; halk tv iletişim, halk tv telefon numarası, halk tv whatsapp ihbar hattı, halk tv ihbar hattı, halk tv ihbar numarası, irfan değirmenci telefon numarası, irfan değirmenci whatsapp numarası, irfan değirmenci iletişim numarası, uğur dündar iletişim, uğur dündar iletişim numarası, uğur dündar ihbar hattı, uğur dündar whatsapp ihbar hattı gibi konular ele alınmıştır.

Halk TV İrfan Değirmenci Whatsapp İhbar Hattı

İrfan Değirmenci doğma büyüme Ankara’lı olmasına rağmen aslen Antalya’lıdır. Ankara’da TED kolejini bitirip Ankara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun olmuştur. İrfan Değirmenci’ye ulaşmak için aşağıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

İrfan Değirmenci WhatsApp İhbar Numarası : 0538 406 30 63

Halk TV İletişim Numarası

Halk TV, tarafsız haber sunmayı amaç edinen bir televizyon kanalıdır. Diğer büyük televizyon kanallarından ayıran en büyük yanı tarafsız bakış açısına sahip olmasıdır. Günümüzde medya siyasi partilerin etkisinde kalarak tarafsız haber yapmaları pek mümkün olmamaktadır. A partisi B partisi derken tarafsızlığını yitiren bir çok büyük medya kuruluşu vardır.

Ancak tüm bunlara karşı tarafsız bir medya anlayışı içinde olan bu televizyon kanalı yayın hayatına devam etmekte, gündemde olan konulara uzman konuklar davet ederek ülkenin ve gündemin nabzını tutmaya devam etmektedirler.

Halk TV canlı yayın telefon numarası: 0312 236 64 25

Halk TV WhatsApp İhbar Hattı: 0538 406 30 63

28 Şubat 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
 • HASAN BELBEK

  İyi günler iyi çalışmalar
  Ben 70 yaşında 2 yaşından beri sporun içinde olan kişiyim.
  Beynimdeki arşiv ilave olarak, klasik ve dijital yapmaktayım
  Size şu soruyu yöneltmek istiyorum.
  DEVLETİN SAĞLIK BAKANLIĞINA AİT UÇAĞI İLE GETİRİLEN GS Gedson Fernandes NASIL OLUYORDA….
  KOVİD 19 testi BİR GÜN SONRA NASIL NEGATİF OLUYOR….AYRICA FENERBAHÇE MAÇINDA OYNAMASINA MÜSAADE EDİLECEĞİ BELİRTİLMEK..
  BU KONUN PERDE ARKASI ARAŞTIRILMALI… GS KULUBÜNÜN DEVLETE NE GİBİ NASIL BİR EK YÜK GETİRDİĞİ KONUSUNDA KAMU OYUNA BİLGİ VERİLMESİ RİCA EDERİM….

 • mustafa dayıoğlu

  Kreş sahibiyiz ankara otelciler ve hamamcılar odasına kayıtlıyız. mart 2020 tarihinden itibaren covid 19 nedeniyle kapalıyız. oda bizi 2 defadır ayrı ayrı icraya verdi. NİYE DESTEK YERİNE BİR TEKMEDE ODA ATIYOR. BELGELERİ SUNABİLİRİM

 • Fadime.bal

  Ben.çok.zor.durumda.bayanım.sesimi.duyun.işim.sigortam.yok.pansiyonda.kaliyom.yardım.edin