Gerçeğin Peşinde Telefon Numarası

Gerçeğin peşinde telefon numarası ile İnci Ertuğrul'un programına katılabilir yada ihbar talebinde bulunabilirsiniz. Gerçeğin peşinde whatsapp ihbar hattı telefon numarası aşağıdaki gibidir.

Gerçeğin peşinde telefon numarası ile İnci Ertuğrul’un programına katılabilir yada ihbar talebinde bulunabilirsiniz. Yaşanmış olayları konu alan Gerçeğin Peşinde  programına katılmak için aşağıdaki telefon numarasından ulaşmanız yeterli.

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı

İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu yaptığı Star TV’de pazartesi günleri yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı sevilerek takip edilmektedir. Yaşanmış hikayeleri konu alan faili meçhul cinayetleri araştıran kayıp insanları bulmak için gerekli uzman kişilerle çalışan bir programdır. Programda sunuculuğu İnci Ertuğrul yapmakla birlikte uzman görüşleri ile adli tıp uzmanı Taner güven ve yine avukat Hasan Kocabey’de  bulunmaktadır.

Günlük hayatta çeşitli suçlara tacizleri maruz kalan insanların mağdur kaldıkları durumu ortaya çıkartmak içinde bulundukları karışık durumların çözülmesi için uzman ekiplerle çalışan gerçeğin peşinde programı İnci Ertuğrul’un sunumu ile seyirci ile buluşmaktadır. Hafta içi her gün Star TV’nin gündüz kuşağı programı olarak yayınlanan gerçeğin peşinde gizli olayların arkasındaki sır perdesini aralayarak faili meçhul cinayetlerin maktullerini, kayıp insanları bulmak için profesyonel insanlarla çalışmaktadır. Sizin de şahit olduğunuz veya içinde bulunduğunuz çözülememiş olaylar, davalar, cinayetler var ise İnci Ertuğrul’un sunduğu Gerçeğin Peşinde programı ile bunları gün yüzüne çıkartabilirsiniz.

Bu yazımızda; gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde whatsapp, gerçeğin peşinde whatsapp iletişim, inci ertuğrul whatsapp, gerçeğin peşinde katılma, gerçeğin peşinde whatsapp ihbar gibi yazılar geçmiştir.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numarası

Gerçeğin peşinde telefon numarası ve WhatsApp hattı gerçeğin peşinde profesyonel bir ekip ile çalışmakla birlikte adli tıp uzmanı cinayet araştırma uzmanı polis ekibi gibi kişilere ve kurumlara gerektiğinde müracaat etmektedir. Gerçeğin peşinde programına 0 212 304 01 01 telefon numarası ile ihbarlarınızı ulaştırabilir yine 0542 332 22 22 whatsApp ihbar hattı ile de gerçeğin peşinde programına ulaşabilirsiniz.

Yaşanmış gerçek olayları baz alan gerçeğin peşinde programı yardım için kendilerine başvuran kişilere gerekli uzman kişilerce ve ekipmanla destek sağlamaktadır. Gerçeğin peşinde telefon numarası ve WhatsApp hattı ile Gerçeğin Peşinde programına erişerek siz de mağdur olduğunuz durumları çözüme kavuşturabilirsiniz. Yukarıda verilen numaraları kullanarak hafta içi her gün gündüz kuşağında devam eden programa canlı yayın saatlerinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda; gerçeğin peşinde telefon, gerçeğin peşinde telefon numarası, gerçeğin peşinde telefon et, gerçeğin peşinde telefon, gerçeğin peşinde iletişim numarası, gerçeğin peşinde hemen ara gibi konular ele alınmıştır.

WhatsApp ihbar hattı numarası ile canlı yayın süresince ele alınan konu ile ilgili paylaşım yapmak isterseniz programa ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ele alınan konu ile ilgili önemli bir kişi iseniz ve programa katılmak istemiyorsanız yine bu numarayı kullanarak programa bu şekilde dahil olabilirsiniz. Şikayet ve dileklerinizi bildirmek görgü tanıklığı yapmak ihbarda bulunmak tahmin öneri ve şüphelerinizi dile getirmek için whatsApp ihbar numarasını kullanabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde İnci Ertuğrul İletişim

Gerçeğin peşinde programı ile günlük hayatta yaşanan mağduriyetler faili meçhul cinayetler gibi durumlar günyüzüne çıkartılarak aydınlatmaktadır. Çözülemeyip kapanmış davalar katilleri bulunamamış cinayetler Gerçeğin Peşinde programı ile profesyonel kişilerce çözüme ulaştırmak için en titiz şekilde çalışılmaktadır. Gerçeğin Peşinde telefon numarası ve WhatsApp ihbar hattı ile siz de hafta içi her gün yayınlanan Gerçeğin Peşinde programına katılım sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ele alınan davaların bir an önce çözüme kavuşması için gerekli tanıklıkları yapabilirsiniz.

Telefon numarası kullanmadan da form doldurarak programa katılmak için bilgi almak ve istekte bulunmak adına Star TV izleyici temsilcisi formu bulunmaktadır. Bu formu doldurarak Gerçeğin Peşinde programı için isteklerinizi taleplerinizi ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sizin veya yakın çevrenizdeki herhangi birinin çözüm bulamadığı bir durum varsa güvenli bir şekilde gerçeğin peşinde programını başvuru yapabilirsiniz.

Bu yazımızda; gerçeğin peşinde iletişim, gerçeğin peşinde iletişim numarası, gerçeğin peşinde iletişim bilgisi, inci ertuğrul telefon numarası, inci ertuğrul iletişim telefonu, gerçeğin peşinde iletişim numarası, inci ertuğrul iletişim numarası gibi konular ele alınmıştır.

Star Tv’nin gündüz kuşağı programı olan Gerçeğin Peşinde programı ile gizemli olaylar aydınlatılmaktadır. İnci Ertuğrul’un objektif sunumu ve profesyonel ekip ile polis desteğiyle güvenli bir şekilde çalışmaktadır.  Gerçeğin Peşinde telefon numarası ve whatsapp ihbar hattı daima kullanıma açık olup canlı yayına bu telefon numaralarını kullanarak bağlanabilirsiniz.

 

7 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?