Star TV WhatsApp İhbar Hattı

Star TV whatsapp ihbar hattı ile haber niteliğindeki tüm görüntüleri paylaşabilirsiniz. Star TV ana haber iletişim numarası aşağıda paylaşılmış olup sizlerden gelen mesajları değerlendirmektedir.

Star TV whatsapp ihbar hattı telefon numarası ile öneri, şikayet ve isteklerinizi yada haber niteliği taşıyan görüntüleri star tv iletişim numarasına gönderebilirsiniz. Haber niteliği taşıyan tüm görüntüler değerlendirilir ve uygun görüldüğü takdirde Star Haber programında gösterilir.

Star TV, Cem Uzan, Kemal Uzan ve Turgut Özal’ın öz oğlu Hakan Özal tarafından 4 Ağustos 1990’da kurulan Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalıdır. Türkiye’nin en çok izlenen haber bültenlerinden birine sahip olan Star TV’nin sabah haberi kuşağını, Mesut Yar İle Bugün programı ile gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar; ana haber bültenini ise Türkiye’nin sevilen sunucularından olan, başarıları ile devamlı ödüllere layık görülen Nazlı Çelik sunmaktadır.

Star TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Star TV, kurulduğundan beri doğru ve tarafsız haber sunmak için çalışmakta, objektifliğini korumaktadır. Türkiye’nin en eski televizyon kanallarından olan Star TV, diğer yayınları ile olduğu kadar haberleri ile de insanların ilgisini çekmektedir.

Bununla birlikte halkın haber ve ihbarlarına itimat eden Star TV whatsapp ihbar numarası olan kanallardandır. Haber potansiyeli olan olayları, durumları ses kaydı, video veya fotoğraf olarak Star TV, whatsapp ihbar hattına yollayabilirsiniz. Haberciliğin sadece gazetecilerin işi olmadığı, artık her türlü mobil cihazla yaşanılan durumların anında kopyalanabildiği günümüzde, halkın habercilik potansiyeli artmıştır.

Star TV whatsapp canlı yayın ihbar numarası 0542 800 80 80’dir.

Bu yazımızda; star ana haber, star ana haber iletişim, star ana haber iletişim numarası, star ana haber whatsapp, star ana haber whatsapp ihbar, star ana haber telefon numarası, star tv iletişim, star tv iletişim numarası, star tv iletişim telefonu, star tv iletişim telefon numarası, star tv whatsapp ihbar, star tv whatsapp ihbar hattı, start tv whatsapp numarası, star tv whatsapp iletişim, star tv whatsapp iletişim numarası, star tv ihbar hattı, star whatsapp ihbar hattı, nazlı çelik iletişim, nazlı çelik whatsapp, nazlı çelik iletişim numarası, nazlı çelik whatsapp iletişim, nazlı çelik whatsapp numarası gibi kelimeler kullanılarak yazılmıştır.

Star Ana Haber İletişim Numarası

Bu numara ile paylaştığınız haberlerin gerçekliği incelendikten sonra en hızlı şekilde haber bülteninde yayınlanmaktadır. Sizi veya çevrenizdekileri rahatsız eden bir durum ya da suçu bu yolla kamuoyuna duyurmuş olursunuz. Gönderdiğiniz görüntüler gerekli kişilerce incelendikten sonra gerek duyulduğu takdirde bu görüntülere de haber bülteninde yer verilir.

Eğer gönderdiğiniz haberin, haber değeri yüksek ise canlı yayında anında sunulabilmektedir. Bunun için vermiş olduğunuz bilgilerin ve bu bilgileri edindiğiniz kaynakların doğruluğundan ve güvenirliğinden emin olduktan sonra Star TV ihbar hattına bağlanınız.

Günlük hayatta karşınıza çıkan insan veya hayvan ayırt etmeksizin etrafına veya bizzat size zarar veren kişi, kişiler veya kurumlar, daha fazla insanın zarar görmemesi adına, görmezden gelinmeden sizin tarafınızdan ortaya çıkartılabilir.

Star TV İletişim Telefon Numarası

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle paralel olarak ülkemizde insanın can ve mal güvenliği azalmaktadır. Ancak artık neredeyse her insanın kullandığı akıllı telefonlar sayesinde halktan kişilerde etraflarındaki olaylara veya suçlara müdahil olabilmektedir.

Suçu görmezden gelmek kadar, suçu veya suça neden olan olayları ortaya çıkartmakta mümkündür. Ancak yaşadığımız topraklar üzerindeki güvenliği ne kadar sağlarsak ve bunun için ne kadar çabalarsak aslında kendimizi de bir o kadar güvence altına almış oluruz.

Suç günümüzde her yerdedir ve küçümsenip görmezden gelinmemelidir. Star TV whatsapp hattı ile duyuracağınız, paylaşacağınız her türlü bilgi ve görüntü daha sonra işlenmesi muhtemel olan suçların önlenmesi için oldukça önemlidir. Bu yüzden çevrenize karşı gösterdiğiniz duyar, akıllı telefon, kamera, ses kaydı gibi teknolojik aygıtları kullanarak ya da şahit olduğunuz bir durumu Star TV whatsapp ihbar hattı ile paylaşmanız gerçek habercilik için oldukça önemlidir.

Bununla birlikte insanlar bizzat maruz bırakıldıkları durumları ihbar etmekten korkabiliyor, çekiniyor ve hayatlarına aynı duruma tekrar tekrar maruz kalarak devam edebilirler. Çaresizlik içerisinde önlenebilecek, korunabilecek durumlara tahammül gösterip ve hatta canlarından olabilirler. Eğer etrafınızda bu gibi olaylar yaşanıyorsa ve siz sessiz kalmayı tercih ediyorsanız bir insanın hayatının yaşam koşullarına bizzat yön veriyor sayılırsınız. Ancak bunun tersi durumu gerçekleşebilir. Bu yüzden Star TV whatsapp ihbar hattı ile korkusuzca ulaştıracağınız her haber büyük önem taşımaktadır. Aynı durum insanlara olduğu kadar diğer canlılar içinde geçerlidir.

Sizin de etrafınızda insan hayatını olumsuz etkileyen olaylar, kişiler varsa veya bu tarz olaylara şahit oluyorsanız Star TV whatsapp numarasıyla ihbarlarınızı paylaşabilirsiniz.

Star TV iletişim ile ilgili görseller

7 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (24 Yorum)
 • Aydın Açıkgöz

  Kaderimin oyunu dizisi cemal karekteri hiç yakışmamış başka birini bulamadınız mi adam rabot gibi mümkünse değiştirilse çok iyi olur reyting için de iyi olur TEŞEKKÜRLER

 • Dilaver ceylan

  Canli yayında bulent ersoydan suçlusun sende benim kadarı rica etsem saygilar

 • Deniz korel

  Hep günduz kuşaği programı war bütün kanallarda aynı türde dizi koysanız kiralık aşk meselâ çok oyi olur yani lutfen çok sewiyorumo diziyi her yaz çıkıyodu ne güzel bu yaz koymadınız

  • Deniz korel

   Minik İsteğimi dikkate aldığınız için teşekkür ederim 🙏

 • Ebru Yalın

  Bir haberin yapılmasını istiyorum. Acilen

 • gülsüm ışık

  kilis te vakalar yüksen ben kızımı bir sınav işin nasıl göndereyim.maddi durumumuz yok.eşim işsiz.ben edirne de oturuyorum.kızım kilise gidip gelmesi bize en az 1500 tl ye mal oluyor.ben ne yapaçam şimdi.bir anne olarak çok üzülüyorum.evde kronik hastam var kayınvalidem kızım ya hastalanırsa lütfen sesimi duyurun bir anne olarak sizden rıca ediyorum..teşekkürederim.

 • seda çandan

  ben kilis 7 aralık hazırlık ögrençisiyim.farklı bölümlerde okuyan arkadaşlarımıza onlayn yaparken biz ilahiyat hazırlık ögrençilerine yüzyüze sınav alma kararı alan üniversitemiz.bu kararında bize haksızlık yapmıştır.haklı bir karar değildir.saglııgımızdan endişeleniyoruz.lütfen sesimizi duyurun. teşekkürler

 • Bülent ağdaş

  Benim facebook tan 5000 nin ustunde arkadasim var ve instagram ve mesenger dan paralarimi vermiyorlar

 • Emel odabaş

  Merhaba..kağıt ev dizisini büyük bir hevesle izlemek için 1 haftayı iple çekerken googlede bu dizinin final olacağını okudum.ve çok üzüldüm.türkiyede ilk defa standartların dışında farklı bir dizi buldum diye seviniyordum.sizden ricam lütfen bu diziyi bitirmeyin.yada buna benzer farklı diziler sunun.bıktık artık hep aynı birbirine benzer diziler izlemekten…yine izleyecek bir şey kalmayacak.

 • Pınar ates

  Sosyal sapiklari artık sosyal medyada istemiyoruz

 • Muhsin Domurcuk

  Yurt dışı emeklilik ile ilgili avukatla irtibat hattı için bilgi edinmek istiyorum.

 • yüksel göçmen

  son yapılan maliye yapılandırması ilk taksiti 31/01/2021 yatması gerekiyordu 28/02/2021 tarihine uzatıldı 2 ayda bir yatan taksitin otomatik olarak 30/04/2021 yatması gerekirken 31/03/2021 tarihine yatırılması gerekiyormuş esnafın çoğu 2 ayda bir yatacak diye kimse dikkate almadı 2 taksit yatmadığı için yapılandırma bozulmuş oluyor esnaf bu durumdan muzda ip bu konuyu ancak sizin gündeme getireceğiniz eminim

 • Ahmet kaşık

  Kaç defa mesaj attım mesajlarıma karşılık vermediniz size ihbarlı mesajlar vermek istiyorum bunu haberlerde yayınlanmasını istiyorum

 • Incirli hospitadent hastanesinde dis eti doktoru meric bayan hastalara cinsel organini dayamis pencereden bagiriyordu bu kadına si. dayadim diye bagirdi sağlık bakanligina sikayet ettim sapik hastaneden ayrildi

 • erdinç vayısoğlu

  Sayın Nazlı Çelik’e nasıl ve nereden MESAJ ULAŞTIRABİLİRİM ???

 • 19.02 21 tarihli (cuma) programda 16 şehidimizin ardından kütçe parçalar okunması, halaylar çekilmesi ne kadar doğruydu? Kınıyorum sizi, biraz edep!!!!

 • Eylül Altınok

  Atatürk’e hakaret eden 11 yaşında bir çocuk buldum ağzın alınmayacak şeyler söylüyor hapse atılmasını istiyoruz

 • Seyithan izol

  Cumhurbaşkanına sesleniyorum beni Türk Telekom çok mağdur ediyor bana bir ayda 400 milyon fatura çıktı çıkardı her 1 ayda 200 TL 200 TL Bana borç çıkartıyor aradım zaman itiraz ettiğim zaman yüzüme telefonu kapatıp itiraz ediyorlar Lütfen siz de buna destek olun Türk Telekom’dan çok şikayetçiyim bu paramı geri iade etmek istiyorum

 • MNG kargo bi valiz gönderdim 2.5 ay oldu hala teslim edilmedi tazmin talebi istedim bize cevap vermediler aradığım zamanda da sistemin çalışmadığını söylüyorlar ya da inceleme yaptıklarını söylüyorlar bu firma ya yalan ya da sahte bir firma her zaman bunu yapıyorlar televizyon haberlerine bu şikayeti vermek istiyorum SAYGILARIMLA : MAHMU

 • Fatih Dikeç

  Bir aydır RTA lab glryh firmasının devlete DMO aracılığıyla satmış olduğu teslim etmesi gereken veya teslim ettiği covid 19 kitlerinin sayısı ile ilgili yatırımcısına gizli anlaşmalar gereği bilgi vermediği bu yüzden kap lar aracılığıyla yatırımcısına bilgi verememekte olduğu görülmektedir. Fox haberden ricam bu konunun hükümet baskısıyla mı yoksa firma aracılığıyla mı olup olmadığının araştırılması gerektiği açık ve nettir. BIST İstanbul a yatırım yapın diyen devlet büyüklerinin yatırımcıları düşünmemesi ni geçtim Kasım ayında RTA lab glr YH firmasının bilançosu nu mecburen açıkladığında sattığı miktarı veya geliri açıklaması gerekicektir lakin ya firma ya devlet burada milleti kandırmaktadır demokrasi ülkesindeyiz ben bir devlet memuru yum elimden birşey gelmiyor bi takım çevreler bize zarar verdiği kanısındayım. Bu konuda hiç birşey yapamıyor uz bizi ya firma ya devlet kandırmakta. Bizi bu durumdan kurtarın lütfen Çarşamba günü Gebze’de firmanın genel kurul toplantısı var ve bu toplantının olaylı geçeceği bariz ortadadır tedbir olarak çevik kuvvet mensubkarı taleb edilecektir Gebze’de bizim hakkımızı lütfen Türkiye ye duyurun . Lütfen -ihbarhatti.org ile gönderildi.

 • Sami Aydoğan

  Sıvı yağlar ne olmuş öğle almış başını gitmiş. Bu dur diyen yokmu

 • şuan oynayan eyvah eyvah 2nin ilk eyvah yazan kelimenin y harfi 2 tane yazilmiştir

 • Emel Duman

  Aramozda lalsın dizisi son bölüme gelmeden kalktı lütfen kaldığımoz bölümden devam etsin

 • S.n cumhurbaşkanlığı ben fadilet alkan ben oğlum İsmail alkan askeri izne geldi 16 satt içinde yorgunluktan ve sitesinde kalp krizi geçirdi vefat etti şehit lik kapsamında almasını istiyoruz bize yardımcı olmanızı istiyoruz