Kır Düğünü İçin Mekanlar

Son yılların en çok tercih edilen düğün konsepti, şüphesiz kır düğünleridir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, kır düğünleri için seçilen mekanların, geniş ve ferah olması, kapalı alanlara göre, daha fazla davetli ağırlama imkanı sağlanmasıdır. Düğün sezonunun yaklaştığı şu dönemlerde, bu özel anlarını, sevdikleriyle birlikte, nezih ve ferah bir mekanda ölümsüzleştirmeyi düşünenler için, kır düğünü mekanlarından bir kaçını şöyle sıralayabiliriz:

-Aydos Sultan Köşkü:

İstanbul Sultanbeyli’de, bulunan Sultan Köşkü, 80.000 m2 lik açık alana sahip nezih bir mekandır. 1000 kişilik açık alan kapasitesi, 500 kişilik teras ve kapalı salon imkanıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Aydos Sultan Köşkü, özel günlerini kır düğünü konseptine uygun planlayanların, güvenle tercih edebilecekleri bir tesis.

-La Terra:

İstanbul’un seçkin kır düğünü mekanlarından biri olan La Terra, muhteşem göl manzarası ve meyve ağaçları arasına kurulmuş doğal güzellikleriyle, müşterilerine ve davetlilerine, unutamayacakları özel anlar yaşatmayı başarabilen özel bir tesis. 1000 Kişilik davetli kapasitesine sahip olan mekan, müşterilerinin isteğine göre, ışık, sahne ve yemek organizasyonunu, davetli sayısına göre düzenliyor.

-Garden Fiesta:

Sarıyer’in Bahçeköy Mevkiinde, muhteşem orman manzarası ve 6000 m2’lik çim alanıyla, kır düğünü konseptinin uygulandığı ilk mekanlardan biri olan Garden Fiesta, bu konuda deneyimli personeli ve kusursuz hizmet anlayışıyla, kır düğünlerinin en çok tercih edilen mekanlarından biri olmaya devam ediyor.

-Mihrabat Korusu:

Nişan, kına gecesi, düğün gibi özel günlerini, kır düğünü konseptinde ölümsüzleştirmek isteyenler için en ideal mekanların başında gelen Mihrabat Korusu, Kanlıca’da, Boğaz manzarası eşliğinde, üstün hizmet kalitesiyle, 1000 kişilik açık alan davetli kapasitesiyle, müşterilerinin memnuniyetini kazanmış nezih mekanlardan biridir.

2 Ağustos 2019 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?