Show TV WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası

Show TV WhatsApp ihbar hattı ile haber niteliği taşıyan tüm videolarınızı Show Ana Haber Whatsapp numarasına gönderebilirsiniz. Haber niteliğinde olan videolarınız Ece Üner ile Show Ana Haber'de gösterilebilir.

Show TV Ana Haber WhatsApp İhbar Hattı Numarası ile haber niteliği taşıyan tüm kısa videolarınızı gönderebilir ve ihbarda bulunabilirsiniz. Show TV WhatsApp Numarası insanların kolayca sesini duyurabilmesi için oluşturulan bir numaradır.

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan Show TV 1991 yılından bu yana yayın hayatına devam etmektedir. İzleyicilerine doğru ve herhangi bir siyasi partinin yanında olmadan haber sunmayı hedefleyen Show Ana Haber bültenini 2014 yılından beri Ece Üner sunmaktadır. Hafta içi Show Ana Haber’i sunan Ece Üner son zamanlarda yaptığı yorumlar ile izleyicilerin beğenisi toplamış ve Show Ana Haber izleyici kitlesini arttırmayı başarmıştır.

Show Ana Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Show TV halktan gelen mesajlara duyarsız kalmamak için show ana haber whatsapp ihbar hattını oluşturmuş ve buraya gönderilen videolar haber niteliği taşıyorsa editörler tarafından incelenip uygun görülmesi halinde Ece Üner ile Show Ana Haber bülteninde gösterilmektedir.

Teknoloji hızlı bir şekilde ilerlerken hayatımızı da bazı konularda kolaylaşmaktadır. Teknolojinin bu kadar ileri seviyede olmadığı tarihlerde haber niteliği taşıyan birçok şey TV kanallarında yer almamaktaydı ancak teknolojinin ilerlemesi ile bu durum değişti. Artık haber niteliği taşıyan tüm videolarınızı tek bir dokunuş ile göndererek milyonların izlemesini sağlayabilirsiniz.

Show TV Whatsapp ihbar hattı editörleri yollamış olduğunuz video yu bir takım incemelerde bulunduktan sonra gerekli gördüğünde Show TV Ana Haber de yer verir.

Bu yazımızda; Show tv whatsapp, Show tv whatsapp numarası, show tv whatsapp ihbar, show ana haber whatsapp, show ana haber whatsapp numarası, show ana haber whatsapp ihbar hattı, show ana haber ece üner, ece üner whatsapp, ece üner whatsapp ihbar, ece üner whatsapp iletişim, show tv iletişim numarası, show tv whatsapp iletişim, show ana haber iletişim, show ana haber telefon numarası, show tv telefon numarası gibi kelimeler yer almıştır.

Show TV iletişim numarası : 0 (212) 313 60 00
Show TV ana haber whatsapp ihbar hattı : 0 536 266 90 00 – 0 536 266 90 02 numaralarıdır.

Ece Üner Whatsapp İhbar

Yukarıdaki show tv iletişim numarasını arayarak haber niteliği taşıyan konuyu bildirebilirsiniz. Ancak bunu yapmadan önce Show TV iletişim formunu doldurmanız sonrasında ihbar numarasını aramanız sizin daha hızlı sonuç almanızı sağlayabilir. Öneri, şikayet, talep ve tüm isteklerinizi whatsapp ihbar numarasına bildirebilirsiniz.

Yollamış olduğunuz videoların kaynaklarını belirterek videoların gerçek olduğunu, gerektiği takdirde sizle irtibat kurulması için telefon bilgisi vermelisiniz. Videolarınızın doğru yada asılsız olması gibi araştırılması biraz zaman alabildiği için videolarınıza cevap hemen verilmeyebilir. Bu sebep ile biraz sabırlı olmanız gerekmektedir.

Çünkü Show TV whatsapp ihbar hattına günde yüzlerce video gelmekte ve bu videoların önceliklere göre sıralanmakta sonrasında doğru bir haber mi olup olmadığı araştırılmaktadır. Video da yer alan kişiler ile iletişim sağlanarak haberin teyit edilmesinden sonra haber ekipleri olay yerine gönderilebilir.

Yolladığınız video dışında durumu net bir şekilde de açıklamanız gerekir, çünkü videolarda haber net bir şekilde anlaşılamayabilir.

Yollanılan ihbarlar doğrultusunda gerekli görüldüğü takdirde müdahale edilecek, ihbar edilen durum en doğru şekilde yansız ve objektif olarak halka sunulacaktır.

Show TV Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Akıllı telefonların gelişmesi ile hayatımız oldukça kolay bir hale gelmiştir. Hayatımızda bir olay ile karşılaşabilir yada bir olaya tanıklık ettiğimizde cep telefonlarımızın kamerası ile bunu kayıt altına alabilir ve bunu haber kanallarına göndererek tüm dünyanın görmesini sağlayabiliriz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda videonun net bir şekilde çekilmesi, videonun çekildiği tarih ve çekildiği yer gibi sorulara yanıt vermeniz gerekmektedir.

Doğru haber ve doğru yayıncılık için ihbarda bulunacağınız videoların doğru şekilde olmasına özen göstermelisiniz.

Show TV Ana Haber ile ilgili görseller

6 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (4 Yorum)
 • Yüksel alkac

  Haberimizde kuşları kaçırılmış kişinin barınağında köpeği Zencir takılı ve hastaymış. Yem yok suyu yok keşke yardım etseydiniz Allah aşkına. Hicmi vicdan kalmamış sizlerde. Arkadaslar

 • Yakup sevdi

  Doğru ve kaliteli haber

 • Adalet Geçsin

  Derdimiz kadar paramız olsaydı bizde etrafa saraylar dikmeye başlamıştık bile özelliklede esnafın derdi çok parası derdi kadar yok

 • D....... T

  Sayın metya yünetimde çalışanlar şunu yazmak zorunda kaldım bu benim bir mağdur bir vatandaşım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim benim yuvam dagıtmak istenler beni vede eşimle ayırmak istiyorla bunlar yapan eşim abileri den ayırmak istediklerin yapsam birdaha eşim bana vermiyecek erin söylediler bende ne degi de git çalış bacımız o zaman alırsın diye tetile zorba kayınlarım bana birisi şöyle bir tepkili bir cevap ver ama beni o cümleyi agıza alınmıyacak şekilde terbiyesi laflar söyledi ve diger abiside içki içip gece yarısını geçmiş evim önüne geldi bana seni bıkaçlarım kanı dökerim diye teki ver benide kendisinin kalp hastası diye yanlış cevap vermedim ama agız alınmıyacak küfürler yaptı bu olaylar benim birbuç senedir işim yokdiye eşim bene bu şekilde boşamak istiyorla beni eşimi telefon numarası aradım eşim seni işe girmesen abimgil beni sana vermiyecek ler eşim bana gir iş bu çalış abigili ozaman beni sana vercekler diye eşime baskı veriyorlar teti ediyorlar eşim şu anna kadar ne getirler nede veriyorlar tamı ( 7) ayıdır eşim beni telefoda bana bu cevap ver çünkü abiler eşime buşekli laflar söylemek zoruda kaldırın sizden bu mj dikkate almanız arz ederim zor durumdayım bana yardım edin ricala arz ediyorum bu size yazmak zorunda kaldım kusurabakma teşekkürler tüm show haber çalışan insanlar çok teşekkür ederim sagol var olun o iki kişi abi vede kardeşler bunda ikisinde cani ve sorsalar herkeşi ocagın yavasın yıkanlar iki kerdeşler bunu yapanlar mj lütfen dikkat alın beni şu ana psikolojik buzuk sinirlerime işsizlik den şurumda kalmadı işsiz olmamı ta 1.5 senedir işşim yoktur bunuda beyan ediyorum……