Snapchat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Snapchat 2011 yılının Eylül ayından itibaren mesajlaşmak ve sohbet etmek için kullanılan bir uygulamadır. Snapchat’te kullanıcılar anlık fotoğraf mesaj veya videoyu birbirleri ile paylaşabilirler gönderilen gönderinin belirli bir süresi vardır ve bu süre 1 ile 10 saniye arasında değişmektedir süre dolduktan sonra içerik tamamen silinir. Snapchat’de Facebook ve Instagram’da olduğu gibi hikayeler denilen bir kısım bulunmaktadır. Hikayeler denilen bu kısımda fotoğraf ya da video paylaşılabilir. Bu gönderiler en fazla 24 saat kalıcıdır. Snapchat’te gönderiler çok kısa bir süre görülebildiği için ekran görüntüsü alınmaya kalkışıldığı zaman karşı taraftaki kişiye bildirim gitmektedir. Ayrıca Snapchat ile arama yapılabilmektedir. Bunun dışında fotoğraf düzenlemesi de oldukça yaygın kullanım şekilleri arasındadır.

Snapchat’in destek verdiği herhangi bir Snapchat çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak yaşadığınız herhangi bir sorunun cevabını bulabilmek için kurulan İngilizce destek sitesinden yararlanabilmeniz mümkündür. Bunun dışında Snapchat ile ilgili yaşayacağınız problemleri aşağıdaki seçenekler yoluyla gidere bilmeniz mümkündür.

Bilgisayar veya telefon tarayıcısından iletişim için; support.snapchat.com/en-US/i-need-help

Telefona yüklenen uygulama kullanılarak ayarlar yani yukarıdaki çark’ a dokunun, sorun bildir bağlantısı ile çıkan başlıklardan birine girip sorunu veya hatayı iletin

Snapchat Yardım

Diğer bir destek ise yardım merkezi seçeneği www.andronova.net’tir

Snapchat’in çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamakla birlikte İngilizce hizmet veren Snapchat destek merkezi bulunmaktadır. Bu merkez aracılığı ile her türlü probleminiz, hesap sorunlarınız, istek, görüş ve şikayetleriniz dikkate alınmakta ve en kolay çözüm yolu bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde bilgi almak için snapchat’in resmi çağrı merkezi ile iletişim kurmalısınız.

Snapchat’in bir çağrı merkezinin ve iletişim numarasının bulunmaması problemlerin çözümünde veya sorunların giderilmesinde olumsuz herhangi bir durum yaratmamaktadır. İngilizce destek hattı daima kullanıma açık bulunmakla birlikte çeşitli siteler aracılığıyla da Snapchat uygulaması hakkında bilgi elde edilebilir.

Snapchat Telefon Numarası

Son dönemlerde popülerliği oldukça artan Snapchat uygulaması artık insanların günlük hayatta mesajlaşmak ve eğlenceli fotoğraflar videolar çekmek için kullandıkları en keyifli ve kolay uygulamalardan birisidir. Snapchat uygulamasının sınırları sadece mesajlaşmak veyahut video veya fotoğraf çekmekle sınırlı değildir. Aynı zamanda Facebook ve Instagram daki gibi hikayeler kısmından 24 saat kalıcı olan paylaşımlar yapılabilir. Bunun yanında arama da yapılabilmektedir. Snapchat’in amacı sadece fotoğraf veya video çekmek değil bunları yaparken aynı zamanda eğlenmek ve yakın çevrenizde keyifli zaman geçirmektir. Snapchat ayrıca güvenliği oldukça yüksek bir uygulama olmakla birlikte hikayeler kısmında paylaşılan fotoğrafların ekran görüntülerinin alınmasında dahi hikayenin sahibini bildirim gitmektedir. Snapchat uygulaması yüklendikten sonra telefon rehberinde kayıtlı olan kişileri otomatikman arkadaş olarak eklemektedir yani Snapchat uygulamasında en yakın çevrenizle sohbet etmek ve eğlenceli zaman geçirmek esas alınmıştır.

Snapchat Müşteri Hizmetleri

Bu yazımızda; snapchat iletişim bilgileri, snapchat telefon no, snapchat irtibat tel, snapchat canlı destek, snapchat müşteri temsilcisi, snapchat şikayet hattı, snapchat yardım, snapchat yardım telefonu, snapchat çağrı merkezi, snapchat Türkiye gibi konuları ele aldık.

Snapchat uygulaması ile sizi rahatsız edebilecek insanlardan uzak durarak telefonunuzdaki kayıtlı olan kişilerle mesajlaşabilirsiniz bunun dışında telefonunuzda kayıtlı olmayan kişileri de Snapchat uygulamasına davet ederek onlarla da sohbet edebilmeniz mümkündür. Snapchat uygulaması günün stresini almak eğlenceli vakit geçirmek güzel anılar biriktirip keyifli fotoğraflar çekmek için tercih edilen ve en çok beğenilen uygulamadır.

Snapchat ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunu ayarlar kısmından sorun bildir bağlantısı ile bildirebilirsiniz. Bu bildirim ile sorununuzun giderilmesi için gerekli çalışmalar yapılacaktır. Siz de bu uygulama ile güvenli eğlenceli vakit geçirebilir keyifli hikayeler paylaşabilirsiniz. Bunları yaparken güvenliğinizden ve kişisel bilgilerinizin korunmasından herhangi bir tereddüt duymadan Snapchat uygulamasını kullanmanız mümkündür.

24 Şubat 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (6 Yorum)
 • Ben dün akşam 10 sularında onerilenler kısmında bi kaç arkadaş ekledim ondan 5 dakka sonra hesabım kilitlendi hemen açılmasını arz ediyorum

 • Hatice Çelik

  Snapchat’ m durduk yere kendini kalıcı olarak kitledi hiç bir yanlış durum olmadan anılarda çok önemli fotoğraflarım var hesabımı geri istiyorum lütfen yardımcı olu

 • Helin elçi

  E posta ve numaramı doğrulamıyorum

 • Duygu gûhan

  Birisi beni sildi ve sonra hemen geri ekledi snap atarken herkesi secerken onu secemiyorum onun ismi cikmiyor ona ayriyetten atmak zorunda kaliyorum sizce neden napmaliyim

 • Gamzekaya

  Snpchat hesabım kalici olarak kitlendi ne yapabilirim

 • Doğan Oruç

  4 gündür hesabımı açmaya çalışıyorum snapchat hesabım lütfen açılsın