TRT Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

TRT Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası veya TRT Haber İletişim Telefon Numarası gibi kanallara haber niteliği taşıyan tüm videolarınızı gönderebilir ve ihbarda bulunabilirsiniz

TRT Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası ile haber özelliği taşıyan tüm görüntü ve videolarınızı TRT Haber iletişim kanallarına gönderebilirsiniz. TRT Türkiye’nin ilk kurulan TV kanalı olmasının yanında TRT1, TRT2, TRT3, TRT4, TRT Çocuk gibi kanalları ile bir çok televizyon kanalını bünyesinde barındırmaktadır.

Özellikle haber kanalı denildiğinde Türkiye’de ilk akla gelen kanalların başında TRT Haber gelmektedir. Günlük karşılaştığınız ve haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz bütün videoları aşağıda verdiğimiz whatsapp ihbar hattı numarasına göndererek Türkiye’nin görmesini istediğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz.

TRT Haber İletişim Telefon Numarası

TRT Haber sadece Türkiye genelinde değil uluslararası platformlarda da izlenen bir haber programı sunmaktadır. Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları ülkelerinde neler olup bittiğini öğrenmek için genellikle bu haber kanalını izlemeyi tercih etmektedirler. Ayrıca TRT Haber iletişim numaraları iler yurt dışındaki vatandaşlar kendi ülkelerindeki haber niteliği taşıyan videoları paylaşarak basında yer almasını sağlayabilmektedir.

Haber programları arasında en çok izlenme kitlesine sahip olanların başında yer alan TRT Haber Türkiye’nin en ücra köşesinden en büyük metropollerde bile kesintisiz yayın vermektedir. İnsanların ülkelerinde ya da dünyada yer alan olayları, duyuruları veya bilgilendirmeleri en hızlı şekilde öğrenebilmelerini sağlayan haber programlarıdır. Tarafsız ve doğru bir haber sunan haber programları gün geçtikçe izlenme oranlarını arttırır ve insanların güvenini kazanır.
Hiçbir haber programı yanlış haber sunmak veya çarpıtıcı haberler paylaşmak istemezler. Çünkü insanların güvenini sarstığınızda onları geri kazanmanız pek mümkün olmayabilir.

Bu sebep doğrultusunda göndereceğiniz tüm haber niteliği taşıyan videolar belli başlı filtrelerden geçirilir. Bu filtrelere uygun olan haber videolarınız editörlerinde onayı ile haber merkezinin gündemine alınır ve onaylanır.

TRT Haber iletişim telefon numarası : 444 0 878

Bu konumuzda; trt haber iletişim, trt1 haber iletişim, trt haber iletişim numarası, trt haber iletişim telefonu, trt haber iletişim telefon numarası, trt haber telefon numarası, trt1 telefon numarası, trt1 iletişim telefon numarası, trt1 iletişim telefonu gibi etiketler yer almıştır.

TRT Whatsapp İhbar Hattı

TRT1 Whatsapp ihbar hattı ile gelen tüm haber niteliğindeki videolar aşağıdaki hususlara dikkat ederek filtreler uygulanır.

Öncelikle yollamış olduğunuz video gerçekten haber niteliği taşıyan bir video mudur. Yani her gün karşılaşabileceğimiz bir videomu yoksa insanın başına buda mı gelir diyebileceğimiz bir video mudur. Ya da bir olaya tanıklık etmişinizdir, bu olay sonucunda kötü ya da iyi bir şeyler olmuştur sizde bunu cep telefonunuzun kamerası ile kayıt almışınızdır.

Çektiğiniz videonun kalitesi de çok önemli bir husustur. Kişi ya da kişilerin belli olmadığı videolar ne kadar haber niteliği taşısa da TV karşısındaki insanlar yolladığınız görüntüleri net göremeyecekse bu videolarda ihbar videolarından çıkarılmaktadır.

Bu bölümüzde; trt haber iletişim whatsapp, trt haber iletişim whatsapp numarası, trt1 whatsapp numarası, trt1 whatsapp telefonu, trt haber whatsapp iletişim, trt1 whatsapp, trt1 whatsapp ihbar, trt haber whatsapp ihbar gibi etiketler yer almıştır.

TRT Haber Whatsapp İhbar Numarası : 0530 662 05 62

Haber niteliği taşıyan ve aynı zamanda görüntü kalitesi iyi diye düşündüğünüz videoları haber editörleri inceler, o gün ulaşan aynı haber videoları bulunuyor mu, yolladığınız haber ne kadar doğru diye araştırma yaparlar. Eğer yolladığınız haber doğru bir haber ise izlenebilir ihbar videoları kategorisine alınır.

TRT1 whatsapp numarası’na gönderdiğiniz video ile birlikte mutlaka olayı anlatan kısa bir yazı yazmanızda fayda vardır. Çünkü izleyen kişiler neyin ne olduğunu tam olarak anlamayabilir ya da TV karşısında yanlış anlatılabilir diye bu davranışta haber niteliği taşıyan videonuzun TV’de görüntülenmemesine neden olabilir.

Her şey tamam olduğunda whatsapp ihbar hattına gelen videolar öncelik sırasına göre dizilir ve öncelikli videolar TRT1 Haber programında gösterilir.

9 Nisan 2020 

Görüşlerinizi Belirtmek İster misiniz?
Yorumlar (3 Yorum)
  • HACI MUTLU PALABIYIK

    Sendikaya üye oldumuz için 8 kişi kod 29 üzerinden maske kullanmadınız telefonla oynadınız ve sosyal mesafeyi ihlal ettiniz gerekçesiyle işten çıkardılar 10 işten çıkardılar 10 gündürden fazla eylemYapıyoruzişte işte arkadaşlarımızı e devletlerini verin bakalım sendikaya üye misiniz değil isiniz deye bakalım vermeseniz kod 29 dan işten çıkarırız diye tehdit ediliyorlar sesimizi duyuramıyoruz elimizde vidyolar resimler var isterseniz göndere biliriz bize yardımcı olun lütfen

  • Hatice. Soysal

    Benim wsap kodu geliyor zaman gelecek çubuk gelsin kodu istiyorum kodu açıyorum wsap açmıyor kodu istiyorum kodu gönderen

  • Selver Bey, bizler şehir merkezinde ikamet eden 65 yaş ve üstü kişileriz.Bizlerin şehir merkezinden 5/10/15/20 km. dışında bahçeleri olan kişileriz. Bahçelerdeki ağaçların Nisan ve Mayıs ayı içinde zararlı böceklerle ilaçlama vasıtası ile mücadele edilmesi, çapalanması ve budamlarının yapılması gerekmektedir. Bu gibi yerlerde arazileri olanlara haftada bir gün 08 ile 17 saatleri arasında müsaade edilirse arazilerimizdeki ağaçların bakımını yaptırmış olurlar, verim düşüklülüğünü ve zarar görmesini önlemiş oluruz. Arazisi olanlar yetkililere tapularını ibraz ederlerse suistimalde önlenmiş olur.
    Bizlerin bu isteklerini dile getirirseniz memnun oluruz. selamlar. Gaziantep